ហ្វេនៗកាន់តែរំភើប! ក្រោយរឿងភាគថ្មី យ៉ា សុផាន់ម៉ៃ កាន់តែគៀកថ្ងៃចាក់ផ្សាយលើ កញ្ចក់ទូរទស្សន៍បាយ័ន
រឿង «១០០% គឺស្រឡាញ់» សាច់រឿងថ្មីមួយនេះនឹងរំលេចភាពប្រទាក់ក្រឡាស្នេហាដែលត្រូវឆ្លងកាត់ឧបសគ្គពីការជ្រៀតជ្រែកបំបែកបំបាក់។ ការយល់ច្រឡំ ច្រណែនឈ្នានីសបានធ្វើឱ្យស្នេហាបោកបញ្ឆោតមួយក្លាយទៅជាស្នេហាពិតពោពេញដោយក្ដីស្រលាញ់។
រូបភាព Poster រឿង «១០០% គឺស្រឡាញ់» បានបង្ហោះនៅលើផេកទូរទស្សន៍ បាយ័ន ជាបន្តបន្ទាប់ ដែលមានន័យថារឿងភាគខ្មែរមួយរឿងនេះ នឹងចាក់ផ្សាយអោយទស្សនាក្នុងពេលឆាប់ៗនេះ។
យ៉ាងណាមិញ បើក្រឡេកមកចាប់អារម្មណ៍ជាមួយ អ្នកគាំទ្ររបស់ តួឯកស្រីនៅក្នុងរឿងវិញ គឺកញ្ញា យ៉ា សុផាន់ម៉ៃ ម្នាក់ៗកំពុងត្រៀមចិត្តត្រៀមកាយ សម្លៀងនេត្រាទុករួចជាស្រេច ដើម្បីទស្សនារឿងភាគថ្មីរបស់អាយដលពួកគេ។
សម្រាប់រឿងថ្មីនេះ មានការចូលរួមសម្ដែងពីតារាសិល្បករសិល្បការនីវ័យក្មេងល្បីៗ ដែលពេញព្រាបដោយសមត្ថភាព រួមជាមួយរូបសម្រស់ស្រស់ស្អាត និងស្រស់សង្ហា។ ម៉្យាងវិញទៀត រឿង «១០០% គឺស្រឡាញ់» សាច់រឿងថ្មីមួយនេះនឹងរំលេចភាពប្រទាក់ក្រឡាស្នេហាដែលត្រូវឆ្លងកាត់ឧបសគ្គពីការជ្រៀតជ្រែកបំបែកបំបាក់។ ការយល់ច្រឡំ ច្រណែនឈ្នានីសបានធ្វើឱ្យស្នេហាបោកបញ្ឆោតមួយក្លាយទៅជាស្នេហាពិតពោពេញដោយក្ដីស្រលាញ់។
ចង់ជ្រាបកាន់តែច្បាស់ពីសាច់រឿង កុំភ្លេចរង់ចាំទស្សនាទាំងអស់គ្នានៅថ្ងៃទី ០៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ រៀងរាល់ថ្ងៃចន្ទ ដល់ ព្រហស្បតិ៍ វេលាម៉ោង៧ ដល់ ៨យប់ លើកញ្ចក់ទូរទស្សន៍បាយ័ន៕