ឯកឧត្ដម ហ៊ុន ម៉ានី ប្រធាន ស.ស.យ.ក.ទទួលជួបគណៈប្រតិភូយុវជន YLC នៃសមាគមប្រជាជនសិង្ហបុរី
នារសៀលថ្ងៃសុក្រ ទី០២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្ដម ហ៊ុន ម៉ានី ប្រធានសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា បានទទួលជួបជាមួយគណៈប្រតិភូយុវជន YLC នៃសមាគមប្រជាជនសិង្ហបុរី (People’s Association Singapore) នៅអគារ The Kampus ។ អញ្ជើញមានវត្តមាននាឱកាសនោះរួមមាន លោកជំទាវ ដាំ ដារីនី អនុប្រធាន ស.ស.យ.ក. ឯកឧត្តម លោកជំទាវ ភ្ញៀវកិត្តិយស សមាជិក សមាជិកា និងរួមទាំងគណៈប្រតិភូយុវជនប្រមាណ ៧០នាក់ផងដែរ។
ក្នុងជំនួបមួយនេះ បានផ្ដល់ឱកាសឱ្យប្រតិភូយុវជនទាំងអស់ចូលរួមចែករំលែកបទពិសោធន៍ ការយល់ដឹងរបស់ខ្លួន មរតកវប្បធម៌ ការអភិវឌ្ឍសង្គម សម្រាប់ការពិភាក្សាស៊ីជម្រៅរបស់យុវជន។ លើសពីនោះថែមទៀត តាមរយៈកិច្ចសន្ទនានេះក៏បានផ្ដល់ឱកាសឱ្យយុវជនរបស់ប្រទេសទាំងពីរបានពង្រីកការយល់ដឹងឱ្យបានកាន់តែទូលំទូលាយ និងពង្រឹងការផ្លាស់ប្តូរ រួមទាំងកិច្ចសហប្រតិបត្តិការតាមរយៈការរៀនសូត្រពីគ្នាទៅវិញទៅមក ដែលធ្វើឱ្យប្រជាជនកម្ពុជា និងប្រជាជនសិង្ហបុរី អាចបន្តពង្រីកទំនាក់ទំនងឆ្ពោះទៅមុខជាមួយគ្នាកាន់តែរឹងមាំថែមទៀត។